Loading...

O nas

Natura rządzi się swoimi prawami. Jako jedna z niewielu ma zdolność do regulacji swoich parametrów. Podobnie jest z problemem zagospodarowania nieczystości. Mogą być one bowiem oczyszczane z wykorzystaniem naturalnej metody jaką jest filtracja z wykorzystaniem roślin.

Sprawa ta staje się więc dość prosta. Myśl ta doprowadziła też do powstania naszej firmy. Wydawać by się mogło, że wystarczy tylko posadzić trochę roślin, a one zajmą się resztą. Nic jednak bardziej mylnego. Każda roślina bowiem jest częścią większego systemu. Dopiero doprowadzenie do powstania odpowiednich zależności pomiędzy różnymi gatunkami, może skutkować zaistnieniem zjawiska jakim jest proces oczyszczania. Co więcej same rośliny także się zmieniają. Dlatego wymagają specjalistycznej opieki.

Można więc powiedzieć, że na roślinach znamy się jak nikt inny. Dlatego też nie ograniczamy się wyłącznie do obsługi oczyszczalni hydrobotanicznych. W ramach naszych usług oferujemy prace związane z ogólnym utrzymaniem ogrodów.

Ogród

Oferta

Hydrobotaniczne oczyszczalnie ścieków oraz utrzymanie terenów zielonych to coś na czym znamy się jak nikt inny. Jeśli więc potrzebujesz kogoś kto pomoże zbudować Twój wymarzony sielski zakątek, zgłoś się do nas!
Stworzymy dla Ciebie hydrobotaniczną przydomową oczyszczalnię ścieków.

Myślisz o czymś mniejszym? Z tym także możemy pomóc! Wszelkie prace z zakresu utrzymania ogrodów, takie jak: koszenie trawy, przycinanie krzewów i drzew, a także ich wycinka, wywóz skoszonej trawy, gałęzi oraz grabienie liści. To także nasza specjalność.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz bezpłatną konsultację.

Godziny pracy

Pn. – Pt. 8.00-18.00

Kontakt
Układy Hydrobotaniczne
Aneta Kozik-Zadorska
Zalesie 10E, 32-095 Iwanowice
NIP: 6821510308