Loading...

Prace ogrodnicze

Prace ogrodnicze, podobnie jak inne przedsięwzięcia pozwalające na przekształcenie obecnego stanu danej lokalizacji wymagają wdrożenia pewnych procesów. Te jak wiadomo wymagają odpowiednich narzędzi. Nie da się przecież przystrzyc trawnika bez kosiarki lub ściąć drzewa bez piły. Podobnie i tutaj. W ramach naszych usług oferujemy liczne działania związane z utrzymaniem ogrodów. Można powiedzieć, że jest to nasz chleb powszedni. Dlatego też wyposażyliśmy się w odpowiednie narzędzia, które są niezbędne do wykonywania takich prac. Możesz więc liczyć na nasz rębak tarczowy, profesjonalne kosiarki i pilarki czy chociażby wzwyżka, niezbędna podczas przycinania drzew.

Dlatego nie zwlekaj i napisz do nas już dziś!

Ogród

Oferta

Hydrobotaniczne oczyszczalnie ścieków oraz utrzymanie terenów zielonych to coś na czym znamy się jak nikt inny. Jeśli więc potrzebujesz kogoś kto pomoże zbudować Twój wymarzony sielski zakątek, zgłoś się do nas!
Stworzymy dla Ciebie hydrobotaniczną przydomową oczyszczalnię ścieków.

Myślisz o czymś mniejszym? Z tym także możemy pomóc! Wszelkie prace z zakresu utrzymania ogrodów, takie jak: koszenie trawy, przycinanie krzewów i drzew, a także ich wycinka, wywóz skoszonej trawy, gałęzi oraz grabienie liści. To także nasza specjalność.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz bezpłatną konsultację.

Godziny pracy

Pn. – Pt. 8.00-18.00

Kontakt
Układy Hydrobotaniczne
Aneta Kozik-Zadorska
Zalesie 10E, 32-095 Iwanowice
NIP: 6821510308