Loading...

Oczyszczalnie roślinne

Hydrobotaniczna przydomowa oczyszczalnia ścieków to tani w eksploatacji i ekologiczny sposób pozbywania się zanieczyszczeń. Rozwiązanie roślinne to takie, w których główny ciężar oczyszczania i zachowania czystości wody, po oczyszczeniu i w trakcie odprowadzania jej do gruntu mają zapewnić specjalne gatunki roślin wodnych. Głównym założeniem przy konstrukcji oczyszczalni wodnych z użyciem roślin wodnych jest zbudowanie ekosystemu, w którym zajdą procesy biologiczne, chemiczne, fizyczne pozwalające na pozbycie się problematycznych związków biogenicznych tj. związków azotu i fosforu powodujących długotrwałe i skomplikowane skutki środowiskowe z wymieraniem gatunków włącznie.

Trzeba też dodać, że w starych zabudowach podwórek i ogrodów, natrafia się na istniejąca roślinność, którą trzeba wyciąć, usunąć i najczęściej zmielić rębakiem oraz użyć ponownie do stworzenia podkładu biologicznego w rdzeniu zbiornika oczyszczalni.

W ramach świadczonych usług firma będzie wykonywała:

  • małe systemy oczyszczania wody – są to systemy wystarczające dla rodziny 2 osobowej
  • średnie systemy oczyszczania wody – są to systemy wystarczające dla rodziny 4 osobowej
  • duże systemy oczyszczania wody – są to systemy wystarczające dla rodziny min. 5 osobowej i większej
Ogród

Oferta

Hydrobotaniczne oczyszczalnie ścieków oraz utrzymanie terenów zielonych to coś na czym znamy się jak nikt inny. Jeśli więc potrzebujesz kogoś kto pomoże zbudować Twój wymarzony sielski zakątek, zgłoś się do nas!
Stworzymy dla Ciebie hydrobotaniczną przydomową oczyszczalnię ścieków.

Myślisz o czymś mniejszym? Z tym także możemy pomóc! Wszelkie prace z zakresu utrzymania ogrodów, takie jak: koszenie trawy, przycinanie krzewów i drzew, a także ich wycinka, wywóz skoszonej trawy, gałęzi oraz grabienie liści. To także nasza specjalność.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz bezpłatną konsultację.

Godziny pracy

Pn. – Pt. 8.00-18.00

Kontakt
Układy Hydrobotaniczne
Aneta Kozik-Zadorska
Zalesie 10E, 32-095 Iwanowice
NIP: 6821510308